Statukseton

Statukseton saamelainen syödään ja paskannetaan.
Kiitos Mikko!
8224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eihän toki ihmissyöntiin ruveta edes kirjoituksissa. Pölöjäkö olet.

Äänestä

Mietin yötä päivää noita statuksettomia saamelaisia

Äänestä

Ei vaan, kattokaas statukseton saamelainen kärnän mukaan. Instassa.

Äänestä

Onko perää että saamelaiset on tuhnuja eli ryssiä

Äänestä
  • Totta on asiassa alushousut saamelaisilla aina ruskeassa eli tuhnussa

    Äänestä

  • Olekko sie niitä jokka kattelevat kaiikien peräpäätä,hyi helvatti.

    Äänestä

Sano jo muuta. Kuka kattelee toisten alushousuja on kyllä meleko sairas.

Äänestä

jus näin saahmelaist kattelee toistensa peräreikhii, oikiassa olet meleko sairasta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaskangrilli kirjoitti:

Statukseton saamelainen syödään ja paskannetaan.
Kiitos Mikko!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu