Olitko nakupyöräilemässä

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016061221715561_uu.shtml

Itse olisin saattanut mennä jos olisin tiennyt tapahtumasta
576
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ihme pervoja noi fillarikommunistitkin

Äänestä

Äijiä vaan munasillaan. Missä on kaikki naiset tisseineen ja pilluineen

Äänestä

Ratikka olisi mennyt tuolla kuin rasvattu salama.

1Äänestä
  • En ole näköjään päässyt kuvaan laisinkaan.

    Äänestä

Oisin myös voinut mennäkkin jos olisin tiennyt tapahtumasta aiemmin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nakuilija_ kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016061221715561_uu.shtml

Itse olisin saattanut mennä jos olisin tiennyt tapahtumasta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu