Kyllä sä olet sitten ruma livenä Merja.K

Kyllä saa treffeillä pettyä. Vittu muokattuja kuvia suomi24treffeillä.
Mieti nyt jo vähän, ei mikään ihme että olet jo vuosia roikkunut suoli24 treffeillä. :D
4117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pistä Merja kontalleen ja työnnä pyllyreikään. Niin ei tartte sen naamaa kattella työnnellessä kyrpää sisään.

Äänestä

Oi ryppypeppu nyt mä panen sut pyörryksiiiin.

Äänestä

Kyllä on nyt emätin ja pillun huulet ruella. Ei pysty bussilla ajelee kuin seisovilteen.

Äänestä

Ollekkonää genetaaliherpesnaattori nainen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aitoasenollapitää kirjoitti:

Kyllä saa treffeillä pettyä. Vittu muokattuja kuvia suomi24treffeillä.
Mieti nyt jo vähän, ei mikään ihme että olet jo vuosia roikkunut suoli24 treffeillä. :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu