Onks kukaan ihastunu Kardashian Beauty Hiustuotteisiin?
Mua kiinnostais tilata mut oisko kellään kertoo kokemuksia?
Mua kiinnostais tilata mut oisko kellään kertoo kokemuksia?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 63
Vanhimmat
Mistä meinaat tilata????? meidän täällä pikku paikkakunnalla ei kampaamossa myydä niitä :( :( :(
Bellando.fi verkkokaupasta: https://www.bellando.fi/tuotemerkit/kardashian-beauty.html
Tuolta olen tilannut minäkin
seuraan
no nyt mä aloin katsoo noita tatskojakin tuolla, onko kukaan käyttänyt noita?
Tilasin viime viikolla. tykkään paljon <3 tuoksuvat hyvälle ja sopii mun hiuksille tosi hyvin. suosittelen ehdottomasti :)
niio sikaihanii! varsinki toi https://www.bellando.fi/arrow-metallitatuointi-hiuksille-ja-iholle.html
Ihan mun!!!!!!!
Käytän paljon iholle ja hiuksiin liimattavia tatuointeja aina illanviettoon lähtiessäni. Muita koruja ei oikeestaan tarvitsekaan. Pitääpä tsekkaa noi. Toi Bellando on mulle ihan uusi tuttavuus :)
Toimiiko noi hiusjutut? Mä olen iholla joo, mutta en hiuksiin. Onko vaikea laittaa? Ei noi kyllä paljoa maksa...
Täällä nettikaupassa myös kaikkea ihanaa.. https://www.hintakingi.com/fi/776-naisten-kosmetiikka
tuolta ei oo kokemusta mutta Bellando.fi oon ostanu :)
Mulla on niin korppuna tää tukka. Aatelin vetästä vaan lyhyemmäksi ja käyttää jotain parempia shamppoita ja hoitsikoita. ehkä mä tilaan noi Kardashiantuotteet ja mun tukka muuttuu paremmaksi :D
Oikeesti voisin kokeilla, täytyy tutustua!!
Kardashianit yllätti mut noilla niiden tuotteillaan. Aivan ihanat shampoo ja hoitoaine . Kerranki on tuotteet mitkä tuoksuu kunnolla <3
Ei voi mitään nyt sit tilattiin ja testataan (=olin niin mainoksen uhri): https://www.bellando.fi/tuotemerkit/kardashian-beauty/take-2-dry-conditioner-hoitoainesuihke-150g.html
Tuun kertoo sit mitä mieltä kunhan saan tän!
Todella laadukkaan oloisia tuotteita. Pakko sanoo, että mainonnan uhri olen ollut mut tällä kertaa ei varmista yhtään! Varsinki se black seed öljy on huikee!
Joudun tilaa jo toisen kerran ku en ekalla ottanu sitä maskia. Harmittaa koska kaveri kehui sitä tosi paljo -_- joku kysy mistä saa, mä ostanu tuolta https://www.bellando.fi/tuotemerkit/kardashian-beauty.html
No toi firma tuntuu mainostavan paljo
Halpaa paskaa halvoista aineksista. Looks like cheap shit.
Sitä se juuri onkin. Ja tyhmät maksaa, koska siinä lukee Kardashian.
ottakaa selvää kuka tuotteet on valmistanut ;)
käsittääkseni tuotteiden takana on Farouk, et ei ihan bulshittiä taida olla
hiusöljy hyväntuoksuinen ja hieno musta purkki,aika kalliita....
Tilasin bellando.fi verkkokaupasta ja sain seuraavaksi päiväksi tuotteet kotiin! Siis ihan huikean hyvää palvelua!
Mä oon tykänny kyllä, ei mitään pahaa sanottavaa! Päinvastoin :) <3
seuraan
Hiustuotteet on tosi bueno ja ihanan tuoksuisia <3 Mulla myös tosi hyvää kokemusta bellando.fi nopee palvelu kyllä :)
Kardashian Beauty meikeistä en ole tykännyt. mull on puuteri ja huulipuna. ja ne on kökköjä ja hintaansa nähden :/ hiustuotteita en oo testannu. vähän miettiny kyllä.
Moon rakstunu noihi tuotteisiin <3 huikeita <3
Pakko käydä kyl täälläki sanoo miten tyytyväinen oon Bellando.fi verkkokaupan palveluun. sain tuotteet tilauksesta seuraavana päivänä <3 <3 <3 Bellandosta tilaan toistekki! suosittelen!
up! seuraan
uppaan
tilasin eilen ja odottelen nyt tilaustani mielenkiinnolla :)
Tilasin shampoota ja hoitoainetta jo toistamiseen. Oon tainnu löytää ne mun tuotteet <3 Jos tilata meinaat niin ainakin Bellandosta saa.
Kardashian nimi ei tee jostain kosmetiikkatuotteesta laadukasta tuotetta. Ostakaa vain suurien brändien kosmetiikka ym tuotteita ja voitte olla varmoja että ne sopii ihoon kuin ihoon. Missä lie Intian takamailla lampaansonnasta valmistettu Kardashianien tuotteet. Joku firma ottaa yhteyttä kyseiseen perheeseen ja maksavat että saaavat myydä Kardashianin nimellä kosmetiikkaa ym paskaa.
:D :D :D
Nää nyt ei oo ihan paskaa koska taustalla on Farouk. Otappa selvää! mä en ostais paskaa :D
No jep! Kantseis "hullumaailmaa" ottaa selvää aisoista ennesku tietämättömänä täällä huutelee ja haukkuu tuotteita :D
Yksi parhaimmaista ja erikoisimmista sarjoista mihin oon törmännyt. Erikoinen siksi, että tuoksuu voimakkaasti. emme ehkä suomalaisina ole sellaiseen tottuneet. Hiukset tuoksuvat aina seuraavaan pesuun saakka <3 Sain lahjaksi pyytämäni Kardashian setin ja siinä mukana tullut harja on myös laadukkaan tuntuinen <3
AwAww, tarkoitatko tätä Kardashian settiä? https://www.bellando.fi/lahjaksi/lahjaksi/kardashian-beauty-glamouria-hanelle.html
Joo toi :)
Minkähän takia INCI listaa ei näy noilla sivuilla?
missä sivuilla semmoisia näät? mä en oo juuri koskaan törmänny... O.O
up up
Pakko tulla tännekki kommaa, että tosi tyytyväinen oon tohon sarjaan <3 Ihana tuoksu on tuotteissa, jopa hiuslakassa <3 <3 <3
Todella laadukkaita ovat toisin kuin joku täällä tietämättään väittää ;) Itselläni on hyllyssä jo sekä hoito- että muotoilutuotteita. Öljy ja 3-in-1 rauta ovat ehdottomia suosikkejani. Ainakin www.bellando.fi myy käsittääkseni noita tuotteita.
komppaan sua Hodddis ton öljyn osalta! käytän sitä päivittäisessä kampaamotyössäni. tuskin vaihdan ihan vähään aikaan toiseen <3
seuraan :)
Joo ei kokemusta....
Menossa jo toinen shampoo kyseisestä sarjasta. Suosittelen kyllä lämpimästi varsinkin tämmöisille ei ihan liruille leteille :)
Mä ostin joku aika sitten. siis shmapoon ja hoitoaineen ja tykänny kovasti. varmaan rohkaistuneena hankin sen öljyn myös kun sitä on niin kovasti luukutettu :)
Itse tilasin tuotteita jo toistamiseen koska sarja osoittautu minulle todella hyväksi :) suosikkini on ehdottomasti tämä öljy https://www.bellando.fi/ale/kardashian-beauty-black-seed-dry-oil-hoitooljy-89ml.html
Ja lämpösuoja https://www.bellando.fi/ale/kardashian-beauty-smooth-styler-blow-dry-cream-foonausvoide-177ml.html
Kannattaako tuolt Bellando.fi tilata? Sul Kocoko varmaa kokemusta? Käyny kattoo tuol ky itekki.
Pelkkää positiivistä sanottavaa :) tuolla usein alennuksia Kardashian tuotteista siksi ostan sieltä :)
Kimii!!
Vinkki vitonen... Kardashian hiusjutuista tykkääville! löysin bellando-kaupasta tommossii paketteja, missä useampi tuote ja hinta tulee halvemmaksi kun että tilaisi yksittäin!
https://www.bellando.fi/tuotemerkit/kardashian-beauty/kampauksen-loihtimiseen-tuuheutta-rakastavalle.html
Parhait hiustuotteit mitä oon kokeillu!
Oletteko kuulleet uudesta BEAUTYPOPUP liikkeestä? paljon hyviä tarjouksia
--> https://goo.gl/GtDXns
Hintalaatusuhde kohdillaan. Nyt testissä black seed oil hiusöljy, toimii!
ton villisianharjasharjan halusiin onks kukaan kokeillu? https://www.bellando.fi/tuotemerkit/kardashian-beauty.html
ainaki mun pidennyksille ihan huippu tuo villisianharjas. kiillottaa :)
Vieläki+näit+kannattaa+tilata?+Mielitekisi+nyt+tota+rautaa+koska+on+-40%+bellando.fi
Anyone?
Kiitti vinkistä 🙂