Wurth teknisen myyjän palkka ja työt?

Minkälaisille palkoille näissä töissä pääsee ja onko minkälaista hommaa? Olen hakemuksen laittanut kyseiseen yritykseen.
6410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kysy työnantajalta. Et saa euroakaan myyjänä, kun et uskalla edes soittaa.

Äänestä
  • Ei paljo soiteta intissä tällä hetkellä päivät niin täynnä ohjelmaa ettei kerkeä! Olen kyllä sähköpostia laittanut ja kertonut kyllä asian että olen täällä. Ja tiedoksi vaan että myyjänä olen toiminut 3 vuotta ennen armeejaa

    Äänestä

  • Tekosyitä riittää.

    Äänestä

  • Voit ite tulla kokeileen että kerkeekö täällä soitella tuommosia puheluita! Ei kerkee. Jos sulla on koulutusten välissä sen verran aikaa et kerkeet varustuksen vaihtaa niin ei siinä kerkee enään puheluita soitella.

    Äänestä

  • Seli seli

    Äänestä

  • Hahha, ite sanoin kouluttajalle kesken harjoituksen että vedän tupakan ja soitan töihin. Nou problem, lupa myönnetty... vässykät ei kehtaa kysyä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jonzzuk kirjoitti:

Minkälaisille palkoille näissä töissä pääsee ja onko minkälaista hommaa? Olen hakemuksen laittanut kyseiseen yritykseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu