Itselläni on 22cm työkalu, mutta eipähän siitä kauhesti ole iloa, kun ei paneman pääse
Muita isokyrpäisiä?
työtönelin
14283
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mittasitko alapuolelta tinsasta asti?
Kyllä joillaki eukoilla on hakusessa pelkästään se jättimela... Ei paljon väliä kaverilla muuten.
:D
Toki on. 26 senttiä herkkua.
Menee sentit hukkaan, käy typistämässä se viissenttisexi, niin ei enää harmita.
Herkku on tarkoitettu herkuttelijoille. Harmi sinäänsä että oon varattu, olet onnekas kaveri.pidä hyvää huolta siitä monsteristasi😍 katso tarkkaa kenelle annat😱
Tuollaisia kaikki naiset ovat. Tykkäävät isosta kullista
Pettymystä taivaaseen
Kerran nainen oli pettynyt kullin kokooni joka on 14,5 cm. Nainen ei sitten antanutkaan pillua vaan sanoi menevänsä nukkumaan. Vitutti moinen pihtari ja lähdin sitten baariin josta löysin nuoren tytön joka tuntui olevan aika kokematon. Antoi kyllä nussia mutta painotti että olen varovainen ja minä aluksi olinkin varovainen mutta nainen huohotti aika kovaa ja minä poika aloin nussimaan. tosissani. Tyttöjen mielestä miehen pitää olla hellä rakastaja mutta lopulta haluavat että mies nussii kovaa.
ihanan kiihottavaa
Kertokaapa, voiko pippeli kutistua ajan myötä? Olen 33 v, nuorempana oli ihan kohtuu iso vehje n 20cm. Mutta nykyään häthätää 17cm mitätön pikku pippeli. Mistä tämä johtuu? Hävettää. Erektio toimii, mutta monta senttiä kadonnut kuin tuhka tuuleen.
Sen minkä senteissä vanhana häviää, sen euroilla voittaa :)
Jos et enää ole niin tikissä kuin nuorempana niin saattanu sentit kadota.
Minulla on aina ollut nätit tissit, hyvä pimppi, ja valloittava peppu. Ihan hukkaan menneet. :(
Millä tavalla hukkaan? Jo on ihme jos noilla avuilla ei ole miestä löytynyt.