Tavis tytöt vievät huorien työt

8182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kaikki naiset huoraa jollain tapaa.
Kaikki naiset on huoria, sun pitäs jo tietää se.

1Äänestä
  • Niin se vaan vanha viisaus muuttaa muotoaan. Kaikki naiset ovat huoria, mutta kaikki huorat eivät ole naisia.

    Äänestä

mitä uutta tuossa nyt oli ainahan korkeakoulu opiskelija naiset on tehnyt niin rahoittaakseen opintojaan bile rahan saantia ja koe numeroita parantaakseen yms samoin tinderitytöt mutta moni heistä on entisiä korkeakoulu opiskelijoita eli korkeasti koulutettuja ja moni hankkii ammatin tai ylenee sen kautta ja moni opiskelija tietää miten koulusta pääsee läpi ja miten rahoitetaan kaljottelu ja siksi toiseen kaupunkiin opiskelemaan

1Äänestä

Jos olisit lukenut aloituksen niin olisi tullut selväksi että huoraamistahan se on, seksiä hyöydykkeitä vastaan. Ainoat erot taitaa olla siinä että maksu ei tapahdu käteisellä ja taksat vaihtelevat.

1Äänestä

Naisen seurasta ja pillusta joutuu aina maksamaan

1Äänestä
  • jo ennen ajanlaskun alkua

    Äänestä

Bob bobimpi.. Bob!

Matoni oli pelissä - pippelissä!

(lollukka)

Äänestä

Mie aattelin että ritsat on vauhdikkaita että huorille ei ole mitään käyttöä enään. :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Atm32 kirjoitti:

http://www.metropoli.net/blogit/ilotytto/ilotytto-paljastaa-nuoret-tavistytot-vievat-huorien-tyot-tiesitko-tasta-ilmiosta/

Eli asiakkaat. Vai ovatko tavis tytöt myös huoria?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu