jataaskinvaan

Avasin telkan toiveikkaana taas puolilta päivin. Mutta pettymys oli melkoinen. UINTIA, UINTIA. Jätän Rion jutut nyt pois katseluvalikoimasta. Onhan tuolla parempaakin kuten huutokauppakeisaria, Team Ahmaa, Sinkkuillallista ym.
1149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo, en ymmärrä miks pitää olla niin paljo eri lajeja, hyvin riittäs 100 m, 400 m ja maraton ja kaikissa tyyli vapaa...

Kukahan mahtaa olla parhaiten sijoittunut suomalainen tällä hetkellä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jataaskinvaan kirjoitti:

Avasin telkan toiveikkaana taas puolilta päivin. Mutta pettymys oli melkoinen. UINTIA, UINTIA. Jätän Rion jutut nyt pois katseluvalikoimasta. Onhan tuolla parempaakin kuten huutokauppakeisaria, Team Ahmaa, Sinkkuillallista ym.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu