Nyt on hyvä fiilis, kun

tämä kaksiviikkoinen kärsimysnäytelmä on ohi. kaikkien aikojen paskin tulos. onnea mika kojonkoski, olet täysi luuseri.
8175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

palkankorotus hienosta tuloksesta.

Äänestä

Kovasti yritimme täältä perus-rapourallin raoista hiljaa panetella ja mustamaalata, mutta Toivomme oli turha. Kojonkoski petti Isänmaallisen syömmemme, voi jytkäle.

Äänestä

Kojonkoski jalkapööhön. Miksei asetettu Tavoitetta??

Äänestä

mukaan+40%+suomen+joukkueesta+on+onnistunut+kohtuullisesti.+Herra+varjele,+mitä+lässytystä+palkkansa+eteen.

Äänestä

Nyt pääsevät suomalaiset turistiurheilijat kotiin ja voivat selittää taas kerran että oli HYVÄ KISAFIILIS.täys pelleporukka koko joukkue

Äänestä

urheilijoilla on varmaan hyvä fiilis, kun ovat mitallitaulukossa sijalla about 80.

Äänestä

Nykysuomi menestyy vain paralympialaisissa.

Äänestä
  • Tunnevammaisuudessa ja typeryydessä se näkyy menestyvän. Vammaisuus ja paralympialaiset ei liity tähän mitenkään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tokiossa-tavataan kirjoitti:

tämä kaksiviikkoinen kärsimysnäytelmä on ohi. kaikkien aikojen paskin tulos. onnea mika kojonkoski, olet täysi luuseri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu