Rops tippui

mestaruus taistosta kemi kyykytti helvetin ylimielisen
Malisen joukkuetta.Kannattas ottaa hiukan nöyrempi asenne
eihän rops ole voittanut mitään vielä
1201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Näin kävi. RoPS:n pelaajistakin huokuu ylimielisyys. Ennen Kemiä vastaan pelattua matsia PS Kemin pelaajat kehuivat Rovaniemeä ja RoPS:a hyväksi joukkueeksi jota he arvostivat. Mitä tekivät RoPS:n pallopäät? Irvailivat ja pilkkasivat kemiläisiä ja PS Kemiä täysillä!

Eikö teillä saatanan molopäät ole käytöstapoja? Ei se 70-luvun vitsi enää pure että Kemissä on parasta ohitustie, ymmärrättekö?

Juuri siksi oli ihan oikein että hävisitte kirkkaasti, saitte selkäsaunan ja vielä kannattajanne mukana tulleet häriköt häpäisivät teidät lopullisesti!

Iso Kiitos PS Kemi! Se oli hieno voitto!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nettiapila kirjoitti:

mestaruus taistosta kemi kyykytti helvetin ylimielisen
Malisen joukkuetta.Kannattas ottaa hiukan nöyrempi asenne
eihän rops ole voittanut mitään vielä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu