Jännämiehelle syntyi jo 15.lapsi

http://www.iltalehti.fi/viihde/2016082822233863_vi.shtml

Jännämiehen rahat eivät meinaa riittää paneskelujensa tulosten maksamisiin
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Nuo eivät käytä koskaan kondomia

1Äänestä
  • Sitähän palstalaisetkin ovat kovasti hehkuttaneet, ettei koskaan kondomia.

    1Äänestä

  • Joo. Mutta palstamiehet eivät myöskää koskaan harrasta seksiä

    2Äänestä

Jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies

1Äänestä

Ihmekös sitten, että tää maailma on täynnä ätmejä ja aisureita kun on tuollainen alku elämäntaipaleelle.

1Äänestä
  • Juurikin näin. ;D

    1Äänestä

  • Ätmejä, aisureita JA jännämiehiä.
    Isien jalanjäljissä, poijille kun on tuo mies esimerkki niin kovin tärkeä suunnannäyttäjä....

    1Äänestä

.

Ei sillä ole merkitystä onko rahhoo elättämiseen

Kunhan on jännää

.

Äänestä

Huumeita käyttävä jännämies on naisten ihannemies joten lapsiakin syntyy paljon. Huumeiden hankkiminen maksaa joten ei kai sitten jää rahaa elättää lapsia.

Äänestä

Tietyn rajan jälkeen voi rauhassa laittaa uusia tulille jos nainen on aulis koska niitä toivottuja ja vähemmän toivottuja toukkia on jo liikaa jokatapauskessa.

Itse olen miettinyt että voisi kiusallaankin tökkäsitä jokaisen vastaantulevan halukkaan naisen paksuksi jos ei töitä löydy ja nykyinen liitto kusee. Siinä vaiheessa holtiton lisääntyminen ei ole enää reaalisti itseltä pois kun rahat tai aika ei kuitenkaan riitä. Koittaa vaikka saisiko miljoonan tai kaksi elatusapuvelkoja kerrytettyä ennenkuin potkaisee tyhjää.

Periaatteessa sellaisen sateenkaarikommuunisuurperhe-haaremin johtajana toimiminen voisi olla kivaakin. Jostain vaan vanha kansakoulu naisille, lapsille ja minulle; kun tulen kotiin niin kolmestakymmenestäviidestä suusta kuuluu "ISIIIII!".

Äänestä

No voi vittu taas!! Kuka teistä ätmeistä EI makaa perse homeessa kotona yhteiskunnan elätettävänä? Käsittääkseni vaan PRM ja 12121212 on töissä.. Ei oo mikään pikkutekijä tuo kaveri musa ym. bisneksessä, joten elarit sen mukaan..

Äänestä

Eikös se pitäisi olla palstan ätmien mielestä enemmänkin hyvä asia, jos niitä lapsia tähän maailmaan syntyy?? He kun ovat aina niin kovasti huolissaan siitä lapsettomuudesta ja syntyvyyden laskusta.

Pitäisi olla myös suomessa lisää tällaisia miehiä, niin ei tarvisi sitten ätmien olla huolissaan siitä, että jos se syntyvyys laskee tässä maassa liikaa:)

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naisasialooseri1 kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2016082822233863_vi.shtml

Jännämiehen rahat eivät meinaa riittää paneskelujensa tulosten maksamisiin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu