http://www.iltalehti.fi/viihde/2016082822233863_vi.shtml
Jännämiehen rahat eivät meinaa riittää paneskelujensa tulosten maksamisiin
Jännämiehen rahat eivät meinaa riittää paneskelujensa tulosten maksamisiin
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Nuo eivät käytä koskaan kondomia
Sitähän palstalaisetkin ovat kovasti hehkuttaneet, ettei koskaan kondomia.
Joo. Mutta palstamiehet eivät myöskää koskaan harrasta seksiä
Jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies jännämies
Ihmekös sitten, että tää maailma on täynnä ätmejä ja aisureita kun on tuollainen alku elämäntaipaleelle.
Juurikin näin. ;D
Ätmejä, aisureita JA jännämiehiä.
Isien jalanjäljissä, poijille kun on tuo mies esimerkki niin kovin tärkeä suunnannäyttäjä....
.
Ei sillä ole merkitystä onko rahhoo elättämiseen
Kunhan on jännää
.
Huumeita käyttävä jännämies on naisten ihannemies joten lapsiakin syntyy paljon. Huumeiden hankkiminen maksaa joten ei kai sitten jää rahaa elättää lapsia.
Tietyn rajan jälkeen voi rauhassa laittaa uusia tulille jos nainen on aulis koska niitä toivottuja ja vähemmän toivottuja toukkia on jo liikaa jokatapauskessa.
Itse olen miettinyt että voisi kiusallaankin tökkäsitä jokaisen vastaantulevan halukkaan naisen paksuksi jos ei töitä löydy ja nykyinen liitto kusee. Siinä vaiheessa holtiton lisääntyminen ei ole enää reaalisti itseltä pois kun rahat tai aika ei kuitenkaan riitä. Koittaa vaikka saisiko miljoonan tai kaksi elatusapuvelkoja kerrytettyä ennenkuin potkaisee tyhjää.
Periaatteessa sellaisen sateenkaarikommuunisuurperhe-haaremin johtajana toimiminen voisi olla kivaakin. Jostain vaan vanha kansakoulu naisille, lapsille ja minulle; kun tulen kotiin niin kolmestakymmenestäviidestä suusta kuuluu "ISIIIII!".
No voi vittu taas!! Kuka teistä ätmeistä EI makaa perse homeessa kotona yhteiskunnan elätettävänä? Käsittääkseni vaan PRM ja 12121212 on töissä.. Ei oo mikään pikkutekijä tuo kaveri musa ym. bisneksessä, joten elarit sen mukaan..
Eikös se pitäisi olla palstan ätmien mielestä enemmänkin hyvä asia, jos niitä lapsia tähän maailmaan syntyy?? He kun ovat aina niin kovasti huolissaan siitä lapsettomuudesta ja syntyvyyden laskusta.
Pitäisi olla myös suomessa lisää tällaisia miehiä, niin ei tarvisi sitten ätmien olla huolissaan siitä, että jos se syntyvyys laskee tässä maassa liikaa:)