Olipas tehty hieno esittely Eura Mobil autosta

Törmäsin Youtubessa tälläiseen matkailuautosta tehtyyn esittelyvideoon, tekisipä kaikki liikkeet tälläisiä, olisi mukvempi vertailla autoja. Alla Youtube linkki

https://www.youtube.com/watch?v=SEJQK7Uk0mo
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Taidanpa käydä ostamassa ko pelin jos on Rumatikillä.

Äänestä

Ekös noissa pääsäntöisesti ole Truma combi 4

Äänestä

Niinhän se kesäkäyttöön tarkoitetuissa kopeissa on. Jotkut nuukat yrittää Suomen olosuhteissa talvella noissa rykiä kun kuuman puhallus kuivaa hengitystiet.

Äänestä

Onko tuo Euromoppiili sama, kuin minuun Hymmerimoppiili? Rumatikki kuitenkin molemmissa.

Äänestä

Puhalluslämmitys lämmittää kopin paljon nopeampaa, kun patterit. Jollain herkkiksellä voi muka kurkkua kuivaa, mut ihmettelen kuinka ne pystyy autoilla ylipäätään talvella ajamaan, kun autot tuuppaa suoraan naamaan kuumaailmaa.

Äänestä

Toi on kyllä totta kahdeksankymentluvullahan tehtiin elementtitalojakin puhalluslämmityksellä, kai niistä asukkaista sentään osa on vielä henkissä?

Äänestä

Mulla on -02 TEC Rotec, myös Rumatikillä, hyvä peli, on yläkopilla.

Äänestä

Aika paljon on ilmalämpöpumput yleistyneet taloissa, eikä kuuman puhallus ole tuonut ongelmia sisäilmaan. Rahan haaskausta panostaa keskuslämmitykseen autossa.

Äänestä

Se on totta Rumatikki se olla pitää... jos vain suvella reissaa.

Äänestä
  • Kuka nyt talvella viitti millään koppivaunulla ajella

    Äänestä

Torellaki ! Vielä oli perunii hampaitten väliis pohojan pojallaa. Ketjuakin pitäs vahvistaa ja vaihtaa kullan väriiseksi, imelämmäksi.

Äänestä

Ööh? Autossa on siis sänky ja pöytä. Mainiota. No shit, Sherlock, sanoisi teini. Joo, kyllähän videoissakin on puolensa, mutta kannattaisi ottaa reilummin oppia saksalaisten vastaavista ja esitellä sisuskalut kunnolla mittoineen kaikkineen. Eura Mobil on laatuauto, jossa tarkenee aldenistikin.

Äänestä

Joka on tottunut miellyttävään nestekeskuslämpöön ja erehtyy nuukuuttaan vaihtamaan rumatikkikoppiin alkaa ihmetellä kylmemmillä keleillä hengitysteiden ärtymistä Rumatikkikopissa yöpyessään.

Äänestä

Reino täällä Kuopiossa tulee mieleen ja Rumatikki. T. Palstavahtijoksu.

Äänestä

Onko tuossa esitellyssä autossa Rumatikki?

Äänestä

Trumallahan se on pilattu , eli Suomen olosuhteissa kesäkoppi. Jotkut nuukat yrittää talvellakin Trumalla pärjätä ja köhivät lentsussa.

Äänestä

Kyllä näilläkeleillä vielä ilmalämmityksellä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Karavaanimies kirjoitti:

Törmäsin Youtubessa tälläiseen matkailuautosta tehtyyn esittelyvideoon, tekisipä kaikki liikkeet tälläisiä, olisi mukvempi vertailla autoja. Alla Youtube linkki

https://www.youtube.com/watch?v=SEJQK7Uk0mo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu