Mitä mieltä Susannasta?

7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tökerön näköiset silikonihuulet, mutta kai tuota sinkkuna ollessaan polkaisisi.

Äänestä

No toki. Mutta onko hänen kasvoilleen tehty jotain? Huulet ja nenä näyttävät aika persoonallisilta. ( tai persoonattomilta jos ne on muokattu tällaisiksi) Mutta eiköhän näissä äänestyksissä ole menty kirjaimellisesti perse edellä. :) Ja eihän se väärin ole näin peppumiehen näkökulmasta. Omasta mielesätni sellainen naapurintyttömäisempi olemus on seksikkäämpi. Saa olla hoikka tai pullukkakin. Taviksissa on vaan sitä jotain äärimmäisen "tuhmaa". Mielestäni siis. Makuasioita.

Äänestä

Luonnottoman näköinen, mutta panisin silti pari kertaa

Äänestä

Pesisin naamarin ainakin tärpätillä

Äänestä

Naisella kilo pakkelia naamassa niin heti julistetaan seksikkääksi.

Äänestä

En oikein osaa pitää tuollaisia henkilöitä ihmisinä. Jotenkin henkisesti vajavaisia........

Äänestä

Eip. Ei kiinnosta kuminuket.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


panisin_ kirjoitti:

Panisitko?

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001253590.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu