Kenen palstalaisen

peppuun haluaisit tunketua jos olisit viiden sentin pituinen? :)
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vaikuttaako pituus haluun?

Äänestä

SINUN (tietenkin ) <3

Äänestä

Onhan teitä vaikka sinä kilttinainen tai lartsa tai tosi..typy.Teidän peppuun voisi työntyä 14 sentin edestä eli kikkelin verran:)

Äänestä
  • Sinullako on vain 14cm?

    Pikkunassikkana itkin yx porttikångi

    Yx Täti tuli jelppimään..

    En osannut avata pippelinsepalusta

    se Täti yritti.....mutta lähti kiljuen karkuun

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kilttinainen_ kirjoitti:

peppuun haluaisit tunketua jos olisit viiden sentin pituinen? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu