Miksi vielä Tinderissä??

ihastunut__

Olen tavannut pari kertaa ihanaa tinderissä tapaamaani miestä. Mielestäni klikkasi tosi hyvin, pusutteluakin oli ja vaikutti olevan molemminpuolista. Seuraava tapaaminenkin sovittu. Tuntuu että tähän mieheen voisin todella ihastua. Siksi tuntuukin pahalta että huomasin hänen käyttävän yhä tinderiä.
Oletteko te jatkaneet tinderin tms nettideittipalvelun käyttöä jos klikkasi jonkun kanssa vai pitääkö tästä tulkita ettei hän ole niin kovin kiinnostunut vaan katselee josko löytyisi parempi?

4

221

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eioleei

      ei ole kiinnostunut

    • Ihaan.sama

      Miten sitä Tinderiä voi tutkia jos ei itse ole siellä? Tarkoitan, että taidat olla itsekin. En tiedä miten tinderi toimii, mutta eipä minua kiinnostakaan että onko treffikumppanini siellä vai missä. Ihan sama.

      • pelleseon

        tai parisuhteessa


    • etsiitavallista

      Siksi et hän on ihanaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      56
      2215
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      201
      2051
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1392
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1180
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      995
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      939
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      889
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      58
      887
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      855
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      61
      746
    Aihe