pebatsuun jos saisit 50 000 Euroo?
Ottaisitko mies kyrdee
MikäOnHintasi
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ihan kuule ilmatteeks ottaisin.
Kyllä ja olen hetero.
Teen mitä vain rahasta.
Ei mitään ongelmaa tuosta rahasta, vaikka hetero oonkin.
Jos lupaat ja vannot kautta kiven ja kannon että holvaat huolella Tummelia® kyrpäsi nokkaan niin ottaisin, mutta jos valehtelet ja kuivalla vetelet niin mörökölli sinut mulkeron vieköön.
En ottaisi, naurettavan pieni summa tuhkaluukkuneitsyyden menettämiseksi. Tuollaista häpeää ja nöyryytystä ei aleta edes miettimään alle 10 000k tarjouksella. Jokaisellahan jo on 50k sukan varressa.
Riippuu siitä mitä ne kyrde ja pebatsu ovat.
En alistu yhdenkään ihmisen edessä mistään rahasta. Henkinen arvokkuus on rahaa ja materiaa tärkeämpää.
Kaikella on hintansa, myös sinullakin.
Tottakai
Ehdottomasti ottaisin.
Homostelu on varsin miehekästä puuhaa. :D
Minäkään en halua olla enkä ole se perinteisesti miehekäs mies.
Kyllä
heterona kyllä ottasin ja vaikka ilman liukkaria tuosta rahasta, missäpäin homma tapahtuu? ei kai ole yleisöä?
Totta helvetissä. Helppoa rahaa. Kenen paskaluukku on niin arvokas reikä ettei viiskyttonnilla anna???Voi jumalauta mikälainen pelle kieltäytyy moisesta rahasta.