Oletko tosiaan

sitä mieltä, että heillä molemmilla on samanlainen tapa hahmottaa tilanne, minkä pitäisi kestää hyvin kauan. Ja ovat samaa mieltä miehen kanssa siitä.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Todella kuka valehtelee tässä kuviossa? Mies vai sinä kakkonen? Jospa minäkin oppisin tuon pettämisen ja salasuhteen niin osaisi edes kuvitella mikä on totta ja mikä ei. Tarjoilet niitä kahveja kotonasi missä se kulkee? Onko todella ohi kuten vannoo? Olet varmaan se vittumainen eronnut nainen joka varattua hämmentää tahallaan. Toki mies saa tuntea sen nahoissaan. Sulle en nyt voi mitään muuta kuin lähettää terveiset tätä kautta. Ole ylpeä tekemisistäsi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokuvalehtelee kirjoitti:

sitä mieltä, että heillä molemmilla on samanlainen tapa hahmottaa tilanne, minkä pitäisi kestää hyvin kauan. Ja ovat samaa mieltä miehen kanssa siitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu