Annatko silloin

kakkosta tai imutatko, kun se aika kuukaudesta, vai joutuuko miehesi odottelemaan päivää parempaa?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kolmas vaihtoehto on että antaa ihan pimppaa.

Ei ykskään mun tyttöystäväni ole menkkojen takia jättänyt antamatta. Useimmin ovat silloin jopa kiimaisempia.

Useimmille naisille hilloviikot ovat vain hyvä tekosyy kieltäytyä jyystäjämiehen vaginansisäisestä itsetyydytyksestä. Hyville rakastajille he kyllä antavat.

Äänestä

Pimpalla mennään.

Äänestä

Annan muta ei huoli silloin...PANETTAA enemmän vielä kun on menkat...
Omin käsin onneen menkkojen aikana 2-4 kertaa päivässä...

Äänestä

Annoin suhteen alkuaikoina, miestäni se ei haitannut vaikka vehkeessä oli verta mutta itse en nauttinut...eikä muutenkaan enää ole seksiä, sikäli helpompaa...ei tarvii kieltäytyä.

Äänestä

En todellakaan anna mutta haluan päivittäin ja ukko ei halua ehkä se on sitten sitä pakko pullaa jo sille.

Äänestä

Vastaan miehenä...naiseni veriviikko ei kiinnosta mielummin nain pestyä ja hyvältä tuoksuvaa pillua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


odottelijako kirjoitti:

kakkosta tai imutatko, kun se aika kuukaudesta, vai joutuuko miehesi odottelemaan päivää parempaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu