Miten löytää fiksun naisen?

fiksumies31

Sellaisen joka ei juo itseään sammuksiin, on huumorintajuinen ja osaa laskea kerto ja jakolaskuja.

11

110

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fiskunainen100

      Fiskun naisen löytää olemalla ite fisku, voitte sitten yhessä laskea kerto ja jako laskuja.

    • helppoa.varmaan

      Riittää varmaan, että menet kotisi oven ulkopuolelle. Ei tarvinne sen kauemmas vaivautua, oli sen verran pienet vaatimukset.

    • potenssilaskuja.osaava

      Ei sinulle olisi iloa fiksusta naisesta.Fiksut naiset viihtyvät sinkkuna yksin eivätkä he ole miehistä kiinnostuneita,jos olisivat eivät olisi fiksuja.

    • * kerto- ja jakolaskuja

    • Ei löydy.
      Pää rupee jo huutamaan hoosiannaa pluslaskujen kanssa.

    • Ilme ratkaisee! Miksi tämä on niin tärkeää? Siksi, että epätoivo tai tietynlainen tarvitsevuus on useimmille todellinen haluntappaja. Ihminen, josta huokuu tarve saada toinen ihminen tuekseen on jo lähtökohtaisesti pelottava, sillä harva haluaa olla vastuussa toisen ihmisen onnellisuudesta. Kun ihmisellä taas on oma elämä mallilla, hänestä harvoin huokuu tätä halut ja kiinnostuksen tappavaa epätoivoisuutta.
      http://bit.ly/2dzXkqh

    • riittääkskuoonblondi

      Moi!:)
      Mulla ois tuota huumorintajua!:))

    • vihatipunen

      Eikös se ollut niin, että ei kannata kertoa jos jakaa?

      • että.silleen

        Sulla oikein välähti! =))))))))))


    • Sad-But-true

      Fiksut naiset pihtaa

    • kyllänytkelpaa

      omani löysin kaverin häistä. kaunis, hauska, älykäs, hoikka, nuori ja kaikkea muuta vikoineen päivineen. tuurilla, kuomaseni tuurilla.... tai vastaavasti rimaa laskien kunnes natsaa, mutta ei sekään mikään hyvä veto ole.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      186
      6553
    2. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      99
      5461
    3. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      124
      3431
    4. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      245
      3325
    5. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      86
      2408
    6. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      3
      2135
    7. Sinä et halunnut sitoutua

      Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne
      Ikävä
      19
      1806
    8. Persut pettävät ja valehtelevat aina

      Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val
      Maailman menoa
      50
      1732
    9. Läppärit kahviloissa

      Aika omituista nykyään, että mennään ”trendikkäästi” tekemään lämppärillä töitä kahviloihin ja viedään moneksi tunniksi
      Kahvilat
      47
      1694
    10. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      98
      1386
    Aihe