Valkoinen väestö häviää, kuolee

Koska muut kansat osaavat RELAX!

Suorittajat kaatuvat jaloiltaan!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Elä höpise maailmalla soditaan.

Äänestä
  • Aika tiukalta ne on ainakin naamataulusta

    Äänestä

Islamilainen maailma on enää olemassa meidän länsimaiden armosta. Voisimme pommittaa heidät maan tasalle ja hävittää maapallolta. Näin oikeastaan pitäisikin tehdä jotteivat pääse maailman herruuteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heimler kirjoitti:

Koska muut kansat osaavat RELAX!

Suorittajat kaatuvat jaloiltaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu