http://irc-galleria.net/view.php?nick=SusannaN&image_id =4367705
Tässä hyvä kuva siitä, kun äidin meikkikaapilla käyneet pikkupissikset lähtevät Ayia Napaan jakamaan tavaraa ja vielä leveilevät sillä irc-galleriassa :D
Mistähän se suomalaistyttöjen maine jakareina on saanut alkunsa? :)
Tässä hyvä kuva siitä, kun äidin meikkikaapilla käyneet pikkupissikset lähtevät Ayia Napaan jakamaan tavaraa ja vielä leveilevät sillä irc-galleriassa :D
Mistähän se suomalaistyttöjen maine jakareina on saanut alkunsa? :)
Vastaukset 8
Vanhimmat
sehän on tavastian takahuone!
käynti optikolla riittää..
otapa siitä linkistäsi se välimerkki tai " " niin ollaan jossain ihan muualla kuin Tavastian takahuoneessa tai siinä tapauksessa Tavastian takahuoneessa on helvetisti hiekkaa lattialla.
joten jos sulla on tullut kämmi, ihan turhaan alat mua syyttämään. lisäksi minusta nuo ei ollut ihan jakorasioita, on sitä pahempiakin nähty. lisäksi minua kiinnostaa miksi ihmeessä laitoit linkkisi tänne monikulttuurisuus -palstalle?
"miksi ihmeessä laitoit linkkisi tänne monikulttuurisuus -palstalle?"
No kannattaisikohan katsoa se kuva ennen kysymistä.
mielenkiintoni katosi kun eka linkki oli kaksi teinityttöä takahuoneessa. tosi pissismeininkiä!
paljon maksaa? mitä kuuluu koko hoitoon?
http://irc-galleria.net/view.php?nick=SusannaN&image_id=4055423
mennä muille palstoille?
pissis on aina pissis. nämä tytöt ovat sitä porukkaa, jotka ottavat itsestään kuvia baareissa venäläisen huoran asuissa laittaakseen niitä sitten irc-galleriaan.