Olen reilu 190 cm harteikas tosimies. Seurustelin exäni kanssa 5 vuotta kunnes halusi erota. Nyt meni naimisiin 170 - 175 cm luihun kanssa ja kai raskaanakin jo. Mahtaa vituttaa kun lapsista tulee hobitteja kun niistä olisi voinut tulla viikinkejä.
Exä nai kääpiön
10
342
Vastaukset
- OtaAmazoniSeuraavaksi
Oma mieheni on 175cm pitkä ja paras sellaisena,itse en taas olisi ottanut tuollaista hujoppia itselleni ikinä.
- Riittairmeli
Tämä hujoppi on itseään täynnä oleva tollo.
- tukeista_tikkuja
"Olen reilu 190 cm harteikas tosimies. Seurustelin exäni kanssa 5 vuotta kunnes halusi erota. Nyt meni naimisiin 170 - 175 cm luihun kanssa ja kai raskaanakin jo. Mahtaa vituttaa kun lapsista tulee hobitteja kun niistä olisi voinut tulla viikinkejä."
Avaus on joko kovin lapsellinen trolli tai sitten avaaja on poikkeusellisen rehellinen ja samalla ilmaisee juurikin sen miksi nainen otti hatkat ;-)
Koosta ja / tai lihaksista ei ole apua silloin kun ne ovat henkis-älyllisen kääpiöyden kuorina.
Ps. Mielestäni on vain mieluisaa ja rikastuttavaa, että maa kantaa päällään niin suuren kirjon erilaisia ihmisiä, miehiä ja naisia, erilaisuus on rikkautta, kunhan vain kaikki oppisivat elämään rauhassa, sivistyneesti, sotimatta ja infraa, sekä elinehtoamme luontoa tuhoamatta ;-) - Tosimiesoikeaviikinki
Aloittaja siis tarkoittaa sanoa "Olen reilu 190 cm harteikas tosimies. Seurustelin exäni kanssa 5 vuotta kunnes halusi erota. Nyt meni naimisiin 170 - 175 cm luihun kanssa ja kai raskaanakin jo. Mahtaa vituttaa kun lapsista tulee hobitteja kun niistä olisi voinut tulla viikinkejä"
Sitten heräsin, söin aamupalan, menin ripeästi KELA:lle täyttämään tukihakemuksia ja iltapäivällä eläkkeellä oleva äitini teki minulle ruokaa.
Rakastan sinua äiti! - rthgf
Taitaa vituttaa kun tuuli menee tyhjän pään läpi noin korkeella hanki elämä kuikkakoponen ei ihme että lähti.
Mutta oliko sillä Hobitilla mahtimiekka?
- Reeetu
Heh. Siitäs sait. Onneksi ex ymmärtää selvästi hyvän päälle. Oletko kuullut sellaisesta ominaisuuksista kuten älykkyydestä. Isot ovat pärjänneet ilman.
- eisekokovaanäly
Pitkäänpä on ex kestänyt tuotakin tolloa.
Exäsi biologinen kello alkoi tikittämään viimeisiään. Hän halusi vihdoin tavallisen lapsen, ei enää sitä pitkää ja harteikasta.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni821279Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2021068Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä611040Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais12979Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ159963Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä103953Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi68856Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍119771- 77715
Ihmeelliseltä pikkunaiselta....
Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t121704