Nainen sai spermat pilluun

http://booloo.com/video/ddf9ba547a34d34fbd32c76b18e11f6c.html?fid=Creampie

Noin se pitää juuri tehdä että pitää nussia ja laukaista spermat naisen sisään.
1109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sai niin paljon spermaa vittuun että mullakin rävähti ruutu valkoiseksi eikä videosta näy enää merkkiäkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pankaa.nussikaa kirjoitti:

http://booloo.com/video/ddf9ba547a34d34fbd32c76b18e11f6c.html?fid=Creampie

Noin se pitää juuri tehdä että pitää nussia ja laukaista spermat naisen sisään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu