Olen jo pitkään ollut ihastunut ja rakastunut. Haluan viedä tämän seuraavalle asteelle ja kokea, mitä on seurustelusuhteessa eläminen rakkaan miehen kanssa kun siinä keskellä on samalla nainen kolmantena pyöränä. Olen tämän naisen iskenyt jo ajat sitten mutta miehen iskutaidot huonommat. Naiseen tekee vaikutuksen se, että llen muskelisulopoika-nimimerkkiä käyttävä naisten naurattaja.
TOIMIIKO SILMÄNISKU..???!
mikstähsiks
3160
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Molempiako sinä isket? Kolmen kopla olette? Meillä sentään esitetään salapanoa eikä kerrota kun mitään ei ole koskaan ollutkaan. Kolmen kopla meilläkin mutta ei se minusta ole kiinnostunut. Ihan vain salaa muka ja minä esitän tyhmää ja viatonta laillista kulissia niille. Eikö nämä kuviot ole aika sekavia? Jos minä jään kiinni tästä joskus en onneksi ole yksin syyllinen. Meitä on nyt useampi jolla tunnistettavaa.
Miten se oikein sitten toimii jos on kaksi kumppania joista toinen on mies ja toinen on nainen?
SE ON MUN YKSITYISASIA MITEN HOIDAN NÄMÄ ASIAT. JOS HENKILÖ ON SUKUPOULIYHTEYDESSÄ MIEHEN JA NAISEN SEKÄ ITSENSÄ KANSSA NIIN SE ON HÄNEN INTIIMI HENKILÖKOHTAIS ASIA.