Nainen.. (Stadissa töissä..)

Mitä haluaisit että pikkujouluissa meille tapahtuisi?
670
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sä oot ärsyttävä tyyppi kaikin tavoin ja silti haluaisin panna sua aina kun näen. :)

Äänestä
  • Tahdon myös panna pikkujouluissa mutta sä et taida oikein tajuta,,sitä?
    No mitäs me oikein odotellaan? Ei kait papin aamenta?

    Äänestä

Riippuu kuka olet ;)

Äänestä

Mistäs tiedän että juuri sinä olet täällä,kerro joku pikku vinkki :)
Ps. et sä ymmärrä mitään perhe-elämästä...

Äänestä

mistä sitä tietää ootko mies tosissaan kiinnostunut vai etsitkö vain uutta ruksia valloitusten listallesi??

Äänestä

Missä Suomen stadeista? Suomessa on monta stadia=kaupunkia.

Alotus ei mulle, mutta häiritsee sanojen väärinkäyttö.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Mies_eikä_poika_enää kirjoitti:

Mitä haluaisit että pikkujouluissa meille tapahtuisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu