Rasistit kuolevat nuorempina!

Karman laki toimii - maahanmuuttajat elävät pitempään kuin agressioitaan purkavat rasistit!

http://www.hs.fi/kotimaa/a1477891811185?jako=213eed9bac4e2b31a906cdcd3cbfb448
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jees.

Äänestä

Kaikelaisia höpö höpö tutkimuksia tehdään yhteikunnan varoin.

Äänestä

Eikö hirttäjä oo vieläkään menny Malmöön katsoon kun matut ammuskelee,pelkäätkö paskahousu kuolemaa,ku aikas nuolet matun p......ä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ToriRasistitHirteen kirjoitti:

Karman laki toimii - maahanmuuttajat elävät pitempään kuin agressioitaan purkavat rasistit!

http://www.hs.fi/kotimaa/a1477891811185?jako=213eed9bac4e2b31a906cdcd3cbfb448

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu