Naisilla on aina pariutumismahdollisuus 100%

Miehillä se on 0-100% välissä riippuen varallisuudesta, statuksesta ja ulkonäöstä.
Työttömän miehen pariutumismahdollisuus on alle 10%. Voi pariutua jos mies on komea ja sosiaalinen.
1480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Miehet on perseestä

Äänestä
  • Perustele

    Äänestä

  • Käsittääkseni mies on tullut maailmaan kiimavitusta?

    Äänestä

naiset on perseestä

1Äänestä

Vain nuorilla ja kauniilla naisilla on tuo mahdollisuus, vanha haaska on biojätettä, joka ei kelpaa enää edes spurgujen panoreijäksi.

Äänestä
  • Niinpä. Siksi miehillä on aina asiat paremmin. Naisella ei auta edes raha. Päinvastoin, liian hyvin toimeentuleva vain karkottaa monet miehet.
    Miehille on lopulta kaikki paljon helpompaa. Ikääntyessäkin tulevat vain komeammiksi.

    1Äänestä

  • Kuinka vanha nainen on vanha joka ei kelpaa miehille? Tunnen nelikymppisiä naisia jotka seurustelee, jotkut naimisissa.

    Äänestä

  • Onko niillä miehillä mahdollisuutta panna kauniita parikymppisiä? Tai mistä tiedät käyvätkö maksullisissa

    Äänestä

Naiset sitä naiset tätä... miehet kirjoittaa toisilleen fantasioita naisten elämästä vaikka ei tunne livenä yhtään naista.

1Äänestä
  • Voi ei. Tavikset ei tunne yhtäkään naista. Ihmeellistä että yksikään nainen voi sanoa samaa miehistä. Mitäköhän se naisista sanoo xD

    Äänestä

Ihmettelen lähteitäsi, mitä tutkimuksia olet plarannut? Väitteesi mukaan minunkin pitäisi olla parisuhteessa. Eiåä vaan ole sulhoa näkynyt.

1Äänestä
  • Oletko nuori alle 23v ja kaunis? Jos et niin ei ihme ettei sulhoa näy eikä kuulu

    Äänestä

Rumilla+kuten+minulla+on+0%+mahdollisuus+pariutua.

Äänestä

Onhan kauniilla naisella monia kosijoita... Ne kosinnat loppuu silloinkun se nainen on mun...

Ei haluttais että hommat menee ikäväksi..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


parisuhde-pavarotti kirjoitti:

Miehillä se on 0-100% välissä riippuen varallisuudesta, statuksesta ja ulkonäöstä.
Työttömän miehen pariutumismahdollisuus on alle 10%. Voi pariutua jos mies on komea ja sosiaalinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu