Vuorilliset farkut

Kertokaahan, löytyykö vaatemarkkinoilta miesten vuorillisia farkkuja.
42585
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eipä taida oikein suomesta löytä, jollei jossain teetätä. Ulkomailta löytyy kyllä, kun ihan vaan Googlettaa Lined Jeans. Itsekkin olen vastaavia koittanut Suomesta etsiä, mutta eipä noita tunnu löytyvän ja taidankin päätyä tilaamaan ulkomailta. Samalla sitten jotain muuta, nii ei tule postit suhteessa niin kalliiksi. Tai sitten jos löytyy vaikkapa Amazonista, josta on edulliset toimituskulut myös Suomeen.

Äänestä

Bonbrix miesten vuorelliset farkut netin kautta tilasin ruotsissa liike. Edulliset olivat. N. 30 e oli viime joulun alla postikuluineen.

Äänestä

Tämä on niitä kummallisuuksia miesten vaatteissa, arktisen alueen Suomessa ei ole miehille vuorellisia housuja kaupoissa, ainostaan urheiluosastoilla tuulipukukamppeita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Farkku kirjoitti:

Kertokaahan, löytyykö vaatemarkkinoilta miesten vuorillisia farkkuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu