saunaseuraa

Onko Sulkavalta ketään aikuista naista vailla selänpesijää?Kohta sauna lämpiämässä ja puhtaus takuu!!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rohkeasti vaan,sauna on kohta valmis!!

Äänestä

Savonlinnan aikuiuset keijut,saunaan mars!

Äänestä
  • Sauna on nyt valmis,joten kosteaan sisään!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saunapesijä kirjoitti:

Onko Sulkavalta ketään aikuista naista vailla selänpesijää?Kohta sauna lämpiämässä ja puhtaus takuu!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu