Ei panomies ketään kiinnosta!
Panomies ei kiinnosta
7
107
Vastaukset
- hattimies
- sanoisin niiku entinen filosofi nietze, "älä unohda piiskaa kun menet naisen luo " , mutta vaihtaisin piiskan työkalupakkiin .
- Hi-mo-tar
Jaa, kyllä minua kiinnostaisi muuten, mutta olen naimisissa, en halua pettää miestäni.
- Fewdsökldklfklsfsd
Otappa tästä pari naukkua - minä tarjoan - ja katsellaan puolen tunnin päästä uudelleen...
- Hi-mo-tar
Jaa, mutta kun olen täysin raitis!
- Nautiskelijatar
Älä vaan tarjoo, voi käydä aika villiksi. Ainakaan sun ei kannata tulla hivelemään niskaani eikä kuiskimaan nimeäni korvalehdelleni. Jep. En ole helppo.
- Fewmkdsklsdfmkl
Miten panomiehellä voi olla satoja panoja jos naiset eivät ole kiinnostuneet hänestä?
Panomies nimenomaan on menestyksekäs; hänen ei tarvi leikkiä parisuhdetta tai vastata NAISTEN tarpeisiin saadakseen omat tarpeensa tyydytettyä. Se että naiset asettavat kuitenkin lopulta parisuhteen etc. lällykkeet taivaanrantaan pyrkimisen arvoisiksi asioiksi ja siihen ehkä panomies ei kelpaakaan - ei se tarkoita silti sitä että naiset jotka lähtevät panomiehen matkaan "jättäisivät panomiehen ilman" vaan juurikin päinvastoin.
Me miehet emme aseta sinne taivaanrantaan tavoitteita. Me mielummin elämme nyt ja tässä ja saamme seksimme välittömästi. Menestyksekäs on se mies joka saa eniten ja miesnäkökulmasta juuri panomiestä naiset palkitsevat ja haluavat kaikkein eniten ja hänestä kiinnostutaan relevanteissa asioissa herkimmin, joka tekee tuon panomiehen elämästä naisenkaato-jatkumon jota todella moni mies kadehtii.
Jos näin ei olisi niin panomiehillä ei olisi panojaan koska naiset oikeasti kaihtavat heitä. Totuus on kuitenkin se että maailma on täynnä naisia jotka levittävät kokeneelle supliikki-panomiehelle haaransa ja antavat itsensä tuon miehen käyttöön - ja se on se mitä tuo panomies kaipaa elämältä.
Samalla tuhannet ja taas tuhannet parisuhdehakuiset miehet ovat ilman kumppania koska naiset eivät vaan kiinnostu heistä; kemia puuttuu. Jännää kuinka paljon sitä kemiaa (mallia himot) sitten sen panomiehen kanssa löytyykään niin monelta naiselta.
En ole tässä tuomitsemassa ketään, vain toteamassa mikä suhdeseksuaalisen ympäristömme todellinen Status Quo on oikeasti. - näinkin
Kyllä minua silloin nuorempana kiinnosti nimenomaan panomiehet! Sellaiset siis jotka oli hyvin varustettu ja osasi hommansa! Elin sellaista elämää, että en halunnut ketään nurkkiin kuleksimaan. Peli oli selvä ja molemmat tiesi mitä halusi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1516837MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny635993Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.884579NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074529Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1684328Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941690- 4021606
- 821399
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311387Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?411161