Hyvää perjantai-iltaa rumat ätmit! Mitä teille kuuluu? Miltä tuntuu olla niin ruma että jokainen nainen pidättelee oksennustaan teidät nähdessään? Miltä tuntuu herätä ja mennä joka päivä nukkumaan poikuus tallella? Entä miltä tuntuu se fakta että te ette tule koskaan saamaan naista?
Tervehdys rumat ätmit!!!
10plus6
5115
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Haist vittu, tapa ittes
Paskalta
Aloittaja on ilmiselvä ätmi ite!
Ihanan välinpitämättömältä ja huolettomalta tuntuu :))
Jokainen joka ajattelee noin pitäisi ottaa suljetulle osastolle kunnes minäkuva vähän edes normalisoituu.
Ätmi on komeista komein kaikkiin niihin verratuna, jotka ovat oikeasti menettäneet kasvonsa esim. tapaturman seurauksena. Heille on ilo edes muistuttaa ihmistä mittavien operaatoiden jälkeen.
Ettekö usko? Googlettakaa "face rebuilt" ja valitkaa kuvahaku, ja ihailkaapa niitä tuloksia. Jos vielä noidenkin jälkeen kuvittelette, että olette oksettavan näköisiä, niin teillä on todella vakavia psyykkisiä ongelmia.