Natural Born Drinker!

Nimenhuuto palstalla.
767
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

paikal

Äänestä
  • Aloittaja

    ykkösketjuun...vasen vai oikeekätinen?

    Äänestä

En sylje lasiin, en.

Äänestä

Hik hik.

Äänestä

Olisiko mahdollista, että s-z selittyisi issy?

Sitä morsettivat kummallisesti cm-rh-u yhteydeyssä ja lähinnä vittuilivat sillä.

Hyvin perverssiä! :)

Minua niin vain naurattaa, ei siitä tule loppua.

Se koko paska oli pakko! Joskus teillekin säkit päähän!

Jumaliste mitä hakuammuntaa! No ajan kuluksi.

Ei kai kukaan edes nähnyt sitä vakuuttavaa osaa, ja sama tuo.

Äänestä

Pystytkö juomaan 8 kaljaa kusematta. Epäilen!!!

Äänestä
  • Helposti se onnistuu. Kittaa ne kaljat nopeasti kaikki peräkkäin eikä jauha paskaa tai yritä vongata pillua siinä välissä, niin ei ehdi kusi valua kyrpään asti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


modelli kirjoitti:

Nimenhuuto palstalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu