Tuleeko sekä romutuspalkkio että autoveron poisto?

Sitä nyt jänskätään. Vai tuleeko autoveron poisto vasta romutuspalkkion jälkeen? Ovatko kaikki autot nyt peräti vähintään 3000 euron arvoisia? Elämme mielenkikntoisia aikoja. Onneksi en ole ostanut lähiaikoina uutta autoa!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei poistu autovero. P.Snell tiesi kertoa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uuuyy kirjoitti:

Sitä nyt jänskätään. Vai tuleeko autoveron poisto vasta romutuspalkkion jälkeen? Ovatko kaikki autot nyt peräti vähintään 3000 euron arvoisia? Elämme mielenkikntoisia aikoja. Onneksi en ole ostanut lähiaikoina uutta autoa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu