Lesbojen pikkujoulut ?

Eilen oli varmana Lesbojen pikkujoulut Rollossa.

Joka hiton mestassa nämä Lepakot päälle päsmäreinä. Vaativat koko ajan palvelua ja erikoisjuomia ja sitten se äänen käyttö.

Mikä on tullut ku homot ja lesbot määrää muiden tahdin ? Ja jos niille sanoo niin sitten tulee syrjimis kortti esiin.

Missä ns heteropaikat rollossa ?
13205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Rollossa on siirrytty 2000-luvulle ja on mestoja vain ihmisille laidasta laitaan. Täytyy hakea sellanen paikka vaikka rajan takaa, luulen et siellä on vieläkin niitä. Ovat 50v jäljessä kehityksestä.

Äänestä

OC:ssä oli myös. Kamalaa meteliä pitivät ja mölisivät. Ja se habitus, kuin rekkaäijät olisivat saapuneet.

Moni antoi ravintolalle palautetta heidän käytöksestä

Äänestä

Lapin Kansaan ei valittu lesboa päätoimittajaa ja nyt siellä lehdessä työskentelee toistasataa lesboa.

Äänestä

UR ja LK yrittävät nostaa profiilia tällä toimittajien lepso määrillä.

Boikotissa ovat molemmat.

OC:stä tullut vähemmistön bilepaikka. Aina paikalla samat homot ja lesbot

Äänestä
  • Mikä on OC?

    Äänestä

  • Kerrovkll kirjoitti:

    Mikä on OC?

    En tiedä mutta epäilen vahvasti, että Oliver's Corner...

    Äänestä

tuhosivat myös antiikin Rooman ja Kreikan, joten samaan on paska menossa.

Kyllähän sen näkee heti naamasta kuka on lesbo tai homo, bodylanguage ei valehtele koskaan.

Äänestä
  • Joistakin näkee, monista ei. että älä nyt sitä tutkaasi turhaan kehu.

    Äänestä

Moraalittomuus tuhoaa yhteiskunnan, samaa kertoi jo isokirja, tapahtumista ennen ajanlaskun alkua, Sodoman ja Gomorran tuhoutuminen.

Äänestä

Miksi nämä vähemmistön edustajat ovat olevinaan muita parempia ?

Äänestä

Sama efekti kuin mustalaisilla. Röyhkeä käytös johtuu osittain syrjimisen pelosta ja siitä ahdistuksesta että joku sanoo jotain ikävää. Molemmissa porukoissa taas laumassa ollaan kovaäänisiä ja röyhkeitä.

Äänestä

Homot vielä yrittävät, että heitä pitäisi kohdella normaaleina. Kuka voi pitää.
Ja lesbot yök. Kusta on lirahtanut tekovaiheessa reilusti, siitähän se eriskummallisuus johtuu. Ja kaipa ei ole myöskään lapsena varovasti kannettu,
vanhemmat ei ole osannet penskojaan kasvattaa.

Äänestä

Ja se yks draama homo joka mestassa. Eikö se mee jo takas lahteen ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heteroidenpaikat kirjoitti:

Eilen oli varmana Lesbojen pikkujoulut Rollossa.

Joka hiton mestassa nämä Lepakot päälle päsmäreinä. Vaativat koko ajan palvelua ja erikoisjuomia ja sitten se äänen käyttö.

Mikä on tullut ku homot ja lesbot määrää muiden tahdin ? Ja jos niille sanoo niin sitten tulee syrjimis kortti esiin.

Missä ns heteropaikat rollossa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu