kaiffareita

Hei! Etsin uusia kavereita pääkaupunkiseudulta :) olen 30-wee, tykkään istua kahvilassa ja käydä ulkona, siiderikin maistuu mut ei nyt kaksin käsin :) töitä ei toistaseks oo mitenkään hitokseen joten "kotirouvana" elelen.
350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

saisko sun sähköposti osoitteen täällä yks 26v tyttö vantaalta.

Äänestä

moikka, tääl olis myös kolmekymppinen naisihminen pk-seudulta. olis kiva saada seuraa esim. siiderille, leffaan, kahville, istuu iltaa kotosalla ym. ym. voisko sulle laittaa postia johonkin? :)

Äänestä

Kelpaisko 32 v miehen ystävyys seura.? Asun Vantaalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jouluihminen kirjoitti:

Hei! Etsin uusia kavereita pääkaupunkiseudulta :) olen 30-wee, tykkään istua kahvilassa ja käydä ulkona, siiderikin maistuu mut ei nyt kaksin käsin :) töitä ei toistaseks oo mitenkään hitokseen joten "kotirouvana" elelen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu