Nukkumisesta

Saitteko näin sunnuntaina nukkua niin kauan kuin halusitte? Minä sain
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Unirytmi sekaisin, heräsin vasta puoliysiltä.

Äänestä

Periaatteessa olisin saanut, mutta sitten olisi jäänyt päivä liian lyhyeksi, kun vapaata ei ole tarpeeksi kun pitää käydä töissä. Eli vastaan että 'en'.

Äänestä

Mun huushollissa ei paljon ehdi nykyään nukkuu
Uni 💤 rytmit sekaisin(*_*)

Äänestä
  • Niin on mullakin. Mutta osittain kuuluu ikäänkin.

    Äänestä

Sain nukuttua jopa 6 kuin ei enää nukuttanukkaan ja kissa halusi herättää myös hypimällä sänkyyn.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_91559 kirjoitti:

Saitteko näin sunnuntaina nukkua niin kauan kuin halusitte? Minä sain

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu