Antakaa naiset pillua rumille miehille

Ettei ne ammuskele ympäriinsä ja tapa viattomia naisia. Rakkauden puute saa miehen sekoamaan ja viattomia kuolee. Nyt alatte huomenna heti iskemään rumia miehiä ja annatte niille rakkautta ja hellyyttä. Ei kukaan kestä ilman naista ja siksi tapahtuu kamalia.
9101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Vetoomus hylätty äänin 10-0

Äänestä

Miehille pitäis opettaa vastuuta omasta elämästään ja tunteistaan, niin eivät projisoisi kaikkia tarpeitaan siihen myyttiseen pilluun ja jos olisivat oikeasti sen tarpeessa, niin osaisivat sitä hankkia (maksullisillta, jos ei riitä kyvyt vakuuttamaan, että nainenkin sais siitä jotain irti).

Päästäisiin tästäkin väninästä.

2Äänestä

Kyllä se on naisten vika kun miehet ammukelee. Naiset syrjii rumia miehiä ja miehet jää yksinäisiksi. Tässä maassa on paljon yksinäisiä miehiä jotka eivät kelpaa naisille koska ovat rumia.

3Äänestä

Naiset ovat yksiselitteisesti syyllisiä vähä helv moneen hcätmin itsemurhaan. Eivät kyllä ajattele yhteistä ja yleistää hyvää ollenkaan...antavat mielummin ätmien kuolla kun antaisivat pillua. Ätmit sentään menee pääsääntöisesti inttiin ja puolustaa isänmaata, myös kaikkia pihtaavia naisia, mutta naiset eivät arvosta sitä edes sen vertaa että estäisivät itsemurhia

2Äänestä

Naiset on taas hiljaa eivätkä myönnä syrjivänsä rumia miehiä. Syrjiintyminen johtuu rumuudesta

3Äänestä

Miksi vasta huomenna?

Äänestä

Koko tapaushan on naisten syytä.

2Äänestä

En itsekään olisi nyt alkoholisti jos olisin aikoinaan saanut baarikeikoilla tai netissä naista mutta kun niin ei tapahtunut. Viinalla sain paikattua sitä vitutusta ja masennusta mutta miinuksena tässä on tietysti fyysiset terveyshaitat. Sitten jos meinaa jotain tehdä päivän aikana niin ei pysty kun on jatkuvassa kännissä tai krapulassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vetoomus-naisille kirjoitti:

Ettei ne ammuskele ympäriinsä ja tapa viattomia naisia. Rakkauden puute saa miehen sekoamaan ja viattomia kuolee. Nyt alatte huomenna heti iskemään rumia miehiä ja annatte niille rakkautta ja hellyyttä. Ei kukaan kestä ilman naista ja siksi tapahtuu kamalia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu