Kysymys lääkelehtiselle ja valheseilori Anzzylle

Koska te udmurtit juhlitte itsenäisyyspäivää? Rakkaan äiti Venäjänne huomassa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Empf vastata
Shuu täyfs pepparkakkaap

Äänestä

.

"Itsenäisyyspäivänä 6.12.!!!!!!!1!!1!1!!1" aitosuomalaisuutta palstalle

har!11

.

Äänestä

.

"Nyt alkaa telkusta aitosuomalaisten Tuntematon sotilas!!1!1!!1!!1!!!!" ei rapujuhlia

har!

.

Äänestä

Irvokasta, Suomen itsenäisyys ja Lääkelehtinen samassa lauseessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rosen_karvahirviö kirjoitti:

Koska te udmurtit juhlitte itsenäisyyspäivää? Rakkaan äiti Venäjänne huomassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu