Eli kysykää ihan mitä vaan vaikka mun harrastuksista, perheestä, seksi elämästä tai vaikka kodista, ihan mistä ikinä haluatte! Vastaan rehellisesti kaikkiin kysymyksiin (vaitsi en anna someja tai puhelin nro)
Kysy 20v tytöltä IHAN mitä vaan!
30
618
Vastaukset
- Jömppus69
Sormetatko usein?
Osoite?
Ahaa, en ollut tuota otsikossa huomannut 😬. Mutta en sitäkään mielellään kertoisi.
Haluatko kysyä jotain muuta??
Onko sulla polkupyörä?
Hottis96 kirjoitti:
Onhan mulla
Onko siinä millaiset vaihteet vai vain yksi vaihde? Onko se jousitettu?
Hottis96 kirjoitti:
Hän on jopo3 eli ei jousia mutta 3 vaihdetta
Ihanaa, kuva ois kiva vaikka yksityisviestinä.
-
Ajeletko paljon?
- Olknoknpknp
20-vuotias ei ole tyttö vaan pian keski-ikäinen.
- dreamsk
Netkö unet värillisinä vai musta,valkosina?
- jomerkinsaavuttanut
Oletko ajatellut, mitä teet 60- vuotta täytettyäsi?
- Ihmitsnaattori
7 kymysystä
1. Mitä harrastat?
2. Mikä on sun lempiväri?
3. Mikä puhelin? xD
4. Mikä on sun äidinkieli?
5. Mitä muita kieliä osaat?
6. Minkä kokoiset rinnat sul on?
7. Oletko hetero?1. En toistaiseksi mitään mutta olen harrastanut tennistä
2. Vihreä
3. Iphone 6s xD
4. Ihan suomi
5. Englantia, ruotsia ja jotain sanoja Saksasta ja ranskasta
6. 30b
7. En, olen biHottis96 kirjoitti:
1. En toistaiseksi mitään mutta olen harrastanut tennistä
2. Vihreä
3. Iphone 6s xD
4. Ihan suomi
5. Englantia, ruotsia ja jotain sanoja Saksasta ja ranskasta
6. 30b
7. En, olen biPääsitkö tenniksessä pitkälle?
- Votkaroikka
Kumpivoittaa, sekatyomies jarvinen, vai Per Skeletor?
- Artturi16v
Minulla on mopo. Mikäs sinulla muukuin pyörä
- Onkninomon
19-vuotias ei ole enää tyttö vaan pitkälle mummoutumassa.
Onko sulla erikseen seksisuhde tiettyyn mieheen ja tiettyyn naiseen?
- wanhakäpy
Oletko ajatellut sitä , miksi olet olemassa? Ja jos olet, mihin johtopäätökseen olet päätynyt?
Hottis96 kirjoitti:
Kyllä
Tietävätkö mies ja nainen toisistaan vai oletko pariskunnan yhteishyvä?
wanhakäpy kirjoitti:
Oletko ajatellut sitä , miksi olet olemassa? Ja jos olet, mihin johtopäätökseen olet päätynyt?
Olen kuullut että paras osa minusta on anus. Sekin vain silloin kun virtaus käy sisälle päin. Ehkä minut luotiin yhteishyväksi?
Tuletko viikonloppu http://goexpo.messukeskus.com/ messuille?
- pönttöörvelö
Kysyn nyt minäkin. Mitä ihmettä sinä tämmöisiltä saiteilta haet? Ja saat?
Minkä kirjan luit viimeiksi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2527117SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit2693757Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti343578"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –2542478SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1511914Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401887Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1261764Valion maitotehtaalla kapina
Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa261690Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm151254- 1311221