Voiko stondista feikata?

Nainen miten on, onko kiihottavaa, kun tuntee miehen kullin pitenevän, paksunevan, paisuvan sun kosketuksesta. Voisi kuvitella sen olevan aivan toista kuin jotkut nätit puheet tai joku liirum-laarum palsta-seminaari. Stondista ei voi feikata! Kun SE on kivikova, miestä PANETTAA, niin hän haluaa JYYSTÄÄ ja sä olet sen saanut aikaan. Ehkä tämä ei ole sopiva paikka tiedustella asiaa, mutta se stondis, niin palaako se mieleen aina kun miehen tapaat?

30

406

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pillunlima

      kyllä kiitos

    • aika-nuojuujen

      Älä viitsi kiusata sioille-helmiä -henkilöitymää. Sillähän ei enää kuulemma stondaa iän, viinan ja tupakan takia.

    • tuhmatäti

      Stondaapa ja kunnolla jos pyllistää

      • Fellas, I'm ready to get up and do my thing
        I wanna get into it, man, you know
        Like a, like a sex machine, man,
        Movin', doin' it, you know
        Can I count it off? (Go ahead)
        Stand up, (stondaappa)
        Stand up, (stondaappa)
        Stay on the scene, (get on up), like a sex machine, (get on up)
        Get up, (stondaappa)
        Get up, (stondaappa)
        Stay on the scene, (stondaappa), like a sex machine, (stondaappa)..........................:D


    • Eulaalija

      En ole ikinä tavannut erektio-ongelmaista miestä.
      En osaa auttaa sellaisissa.

    • No juu, mutta mielellään saisi olla joku tuttu mies jonka seurassa viihtyy muutenkin. Eihän ne nätit puheet pikkareita välittömästi kastele, mutta niiden avulla olisi tarkoitus vähän niin kuin luoda tuota viihtymisen tunnetta.

      • Lähinnä kyse on muistikuvista ja siitä, että kuinka voimakkaita ne ovat. Luonnollisesti aihe ei poissulje kumpaakaan sukupuolta ja jos oikein tarkkaan lukee, niin avauksessa on kaksi kysymystä.


    • klitorius

      Kyllä palaa aina mieleen uudestaan ja uudestaan, kunnes se ei sitten toimikaan se vehje nimittäin.

      • Harmi, olisiko peiliin katsomisen paikka. Jos päästää itsensä rupsahtamaan niin ei siinnä auta edes miehen ottama Viagra ja sun Hoowerihuulet.


      • klitorius
        modelli kirjoitti:

        Harmi, olisiko peiliin katsomisen paikka. Jos päästää itsensä rupsahtamaan niin ei siinnä auta edes miehen ottama Viagra ja sun Hoowerihuulet.

        Vai ruvetaan sitä naista heti syyttelemään miehen kropan toiminnasta, oukei just joo! En minäkään syyttele miestäni jos en kostu. Hamsteri!


      • Ota tatuointi, kokeile jos se helpottaa! HIIRI!


      • klitorius
        modelli kirjoitti:

        Ota tatuointi, kokeile jos se helpottaa! HIIRI!

        Lammikko tatuointi tussuuni vai? ; )


      • Ei kun häpykarvojen tilalle, missä tikku-ukko työntelee ruohonleikkuria.


      • modelli kirjoitti:

        Ei kun häpykarvojen tilalle, missä tikku-ukko työntelee ruohonleikkuria.

        Vai oisko tikku-ukko pilkillä.


    • Mustalainennainen

      Kyllö voi feikata mä aina laitan kirveen housuun ja kaikki luulee että siel on valtava tatti ja kerran yks jätkä sano että mulla seisoo ku juteltii ni sen jälkee otin kirveen housuista ja vedin siltä pään poikka ALLAHU AKBAR

      • No mitäs poika tähän tuumas?


      • Pannaaaaaaa

        Sen jälkee raiskasin nipsun ja Älä leiju jompöaaaa


    • Altair.dehl.ahmed

      Hei mustalainen nainen sina olla bits mä vihaan sua ja yrittää vaan olla kaunis ja mä vihata YMMÄRRÄ ei jaksa tuommoista homoseksuaali horse aasi

    • ISÄsekoaa

      Isi? Mitä vittua sä sekoiletIsi? Mitä vittua sä sekoiletIsi? Mitä vittua sä sekoiletIsi? Mitä Isi? Mitä vittua sä sekoilet sä sekoilet

    • varsinkinkunvastaantulee

      Tottakai nainen muistaa jokaisen tatin joka on kyntämässä käynyt.

      • Emmä muista, sen tatin unohdan ensimmäisenä muutenkin. Kyllä miehestä jää paljon muita asioita mieleen, kuin tatti. Usko pois vaan.


    • Ukkoseni seipäästä on pitelemistä ja tuntuu kutsuvan ja kiihkoa luo lisää kun se hakkaa kolkuttelevan lähellä takaa.

      • Tässä oli kyseessä ihmisen elin, eikä mikään taloyhtiön lipputanko.


      • modelli kirjoitti:

        Tässä oli kyseessä ihmisen elin, eikä mikään taloyhtiön lipputanko.

        Sinähän se ihan liputtamaan alkaisit😍


    • Ei voi...

      Näyttävästi seisoo ja paljastaa tunteet naista kohtaan. :D

      • Vai tunteet?

        Vähän rosoisen ulkokuoren alta paljastaa tuommoinen demiseksuaali.:D


      • scrg kirjoitti:

        Vai tunteet?

        Vähän rosoisen ulkokuoren alta paljastaa tuommoinen demiseksuaali.:D

        :D hah.


      • Nauraa myös huonoille vitseillesi= kiinnostunut
        Puolijähmeä=tykkää
        Kivikova=tunteet ovat paljastuneet :D


    • Menkääpä tonne nuortenpalstalle lukemaan viestejä nolot erektiot. Meinaatko että jokainen jolla seisoo haluaa sänkyyn. Vähintään fyysinen stimulaatio herättää peniksen täysin peniksen omistajan fiiliksistä riippumatta.

      • Menepä kuule itse lukemaan viestejä tuonne Vauva, Demi ja mitä niitä nyt onkaan palstoja missä kaikki tahtovat seksiä ja kyselevät "miten miehesi saa erektion?" On suorastaan vääryys, että terskoihin ei ole evoluutio kasvattanut silmää.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      43
      3543
    2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      36
      2164
    3. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      30
      1829
    4. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      17
      1589
    5. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      23
      1538
    6. Jalkapalloa

      Ura ja Kokkola Cup?
      Kannus
      14
      1518
    7. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      24
      1397
    8. En ymmärrä miksi minä

      Maailma on täynnä sinulle muita
      Ikävä
      14
      1267
    9. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

      Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
      Ikävä
      78
      1225
    10. Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?

      Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko
      Ikävä
      88
      1182
    Aihe