ja erikoisen profiilin luki ensin tietysti itsestään ja sitten luki ethän kyttää minua koneella kun emme ole saman katon alla ja toinen oli soitathan minullekin että ei aina ole saloraja ummessa tai jotain sinne päin ja
Maksathan hänet elokuviin tasa-arvon nimissä. Katkeruus loisti profiilissa.
Jokanen tietty kirjottaa miten haluaa.
Luulisi tällä naisia sitten saavan kun esittelyssä näin luki.
Maksathan hänet elokuviin tasa-arvon nimissä. Katkeruus loisti profiilissa.
Jokanen tietty kirjottaa miten haluaa.
Luulisi tällä naisia sitten saavan kun esittelyssä näin luki.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei taida olla mies mikään unelma prinssi itsekään. Katkeruus loistaa läpi naisia kohtaan. Onko sellasesta ihmisestä parisuhteeseen.
Tasa-arvo.
Ihan mielenkiinnosta lue joskus naisten profiileja. Jos yksi kymmenestä on edes hieman ei katkera, niin yhdeksässä tilitetään täyslaidalliset miesten niskaan. Väittäisin, että vähemmän miehillä esiintyy katkeruutta profiileissaan kun naisilla, koska naisilla on muutenkin aivan sama mitä vittumaisuuksia profiiliinsa kirjoittavat, niin viestiboxit huutaa ääriään täyttä.
Ja yritä edes okeinkiroitus, etä vististäsi saisi slevää premmin.