Mihin katosivat osuuspankin 500 euron bonukset vainajalta? Niitä piti saada käyttää esim. perunkirjoitukseen osuuspankin mainoksen perusteella. Edellinen pankinjohtaja teki perunkirjoitukset itse, nykyinen taitamaton johtaja sanoi että hän ei tee. Pankki käyttää OP:n mainoksia, mutta niissä ilmoitettuja palveluja ei kuitenkaan ole tarjolla. Monien ylitorniolaisten mielestä pankinjohtajaksi pitää saada ystävällinen ihminen.
Osuuspankin bonukset
Joonanpentti
2368
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ei siellä enää pelaa mikään,on jo ikävä Heikkiä joka oli kansanmies.T:ex-asiakas
No jo vain - täällä oleva kirjoittaja lähti ko. Yt:n pankista pois jo vuosikausia sitten. Tulin johtopäätökseen, ettei vuosikymmenien asiakkuus ole missään arvossa ko. pankissa, joten en alkanut olemaan kynnysmattona.
Aika hullua ettei nykyään keskustan ainoa rahalaitos edes saa asiakkaita pysymään tyytyväisenä vaan äänestäminen tapahtuu jaloilla.
Kunhan maanviljelijät jne saavat mittansa täyteen, saa ko kiinteistön ikkuhoihin laittaa lankut poikittain.
Se olisi suuri - ensinnäkin häpeä op:n henkilökunnalle ja myös menetys. Sitäkö tuo alkkulan op haluaa - kyllä se vain sopii saneerata itsensä pois.