Nyt kun vuosi lähenee loppuaan on aika antaa kiitosta ja kehuja ihanille palstalaisille ketä haluat kiittää ja kehua tässä ketjussa ei saa haukkua tämä on hyvän mielen ketju. itse kiitän perttisetää aktiivisuudesta palstalla ja kaikkia palstan ihania naisia joilta en saanut
Antakaa kehuja
raakapeli
18410
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Haluan onnitella palstan trolleja jälleen hyvin hoidetusta vuodesta. Tänäkään vuonna yksikään palstalle eksynyt ei kyennyt säilyttämään mediasta omaksumaansa lällykuvaa sinkkuudesta ehjänä, vaan joutui kohtaamaan sen karun todellisuuden, jossa moni suomalainen mies elää. Osa (kuten esim. Marrrnie) tosin lähti itku kurkussa pois, mutta epäilyksen siemen oli siinä vaiheessa laitettu jo alulle.
Haluan myös mainita erikseen palstan ansioituneet tyttöilijät, jotka osaltaan järkyttivät palstan normaalimman väen maailmankuvaa. Hämmennys oli käsinkosketeltavaa, kun se kiva ja reteä nainen paljastuikin karvaiseksi jannuksi.
Kiitos kiitos. Ja kiitos itsellesi myös. Onnistuimme hienosti voittamaan palstan mangiinat, valkoritarit, kurpat ja muut valheita levittävät häiriköt.
Uudenvuodenlupauksena lupaan jatkaa samalla linjalla myös ensi vuonna ja sitä seuraavana jne.
Kiitokset haluaisin lähettää sekä kahvinkeittäjälle että mikrotukimirreille. Ja koska maailmassa on sanottu jo moni asia moneen eri kertaan samassa yhteydessä, niin haluan jankuttamatta olla hiljaa.
Sanon sen kuvin ja äänin.
(Hihitystä)
https://youtu.be/-7xkcsxPD_8
Trollailu on mukavaa ajanvietettä.
Kiitokset 12121212: lle.
Älykäs, hyvä ja väsymätön kirjoittaja, joka jaksaa puolustaa omaa kantaansa provosoitumatta.
Pertti-setää olen seurannut jonkin verran, koska siinä on suurin piirtein samassa elämänvaiheessa oleva mies, jolla tosin lapset vähän pienemmät. En vain ole päässyt selville onko hän lintu vai kala.
Hyvää Uutta Vuotta!
Nöyrä kiitos!
Sinä ansaitset puolestasi kiitokset rehellisestä ytmin näkökulmasta ja tietysti erinomaisista raporteista.
Hyvää vuotta 2017 ja onnellisia hetkiä nuoremman kumppanin kanssa!
En ole lintu enkä kala, vaan ukki-ikäinen ätmi.
Kiitän palstan naisia, Jos ette olisi niin lutkia meiltä loppuisi hommat täällä palstalla. Tässä teille lällyä:
https://www.youtube.com/watch?v=x0I6mhZ5wMw
Osoitan kiitokseni niille palstanaisille, jotka laittoivat minulle upeita lällyjä
Minä kiitän kaikkia ihania palstanaisia jotka tänne kirjoittelette, ilman kritiikkiänne olisin varmasti jo syöksynyt suinpäin uuteen suhteeseen.
Erityisen kiitoksen lähetän Linerille, sä oot puolustanut mua kun muut ovat yrittäneet kiusata.
Toinen ketä kiitän nimeltä, on Ikis. Mun teorian mukaan sinkkuus on pääosin seurausta mielenkiinnottomuudesta, ja olen varma että Ikiksellä on vähintäin salarakas.
Lisään edelliseen sen, että Linerin sinkkuus on seurausta omasta valinnasta.
Monesko palstanainen tämä Liner nyt olikaan ketä yrität iskeä?
En ole laskenut, mutta mikäli tää ei onnistu niin jatkan yrittämistä.
Kiitokset minulle? Oi kiitos, on kyllä harvinaista saada kiitoksia täällä palstalla niin arvostan. sinkkuusarviointi meni kyllä ristiin minun ja linerin kohdalla. Mulla se osittain varmaan onkin omaa valintaa enkä yhtään yllättyisi jos liner taas myöntäisi jokun salarakkaan/vakipanon olemassaolon, nyt kun asia tuli esille on se niin loogista että oikeastaan niin täytyy olla, selittäisi mm. linerin vapaamielisyyttä suhteilujen suhteen.
Mä toivon olevani oikeassa.
Ei voi muuta kun kehua itseään koska olen kunnollinen mies enkä mikään väkivaltainen jännämies. Pysyn aina kunnollisena vaikka naista en saisikaan.
Kehun atännän peppua ja annan sille pienen pusun. Lisäksi kehun häntä ja palstan muita naisia myötätunnon osoittamisesta meitä sosiaalisesti lahjattomia kohtaan. Te olette kivoja, älykkäitä, kauniita ja seksikkäitä. Sellaisia halattavan pehmeitä. Olen huomannut, että monen täällä kirjoittavan miehen näkemykset ovat pehmenneet teidän kirjoittelun ansiosta.
Pikkukakkosta kehun selkeästä argumentoinnista. Ikis saa vuoden kehittyjä -pokaalin ja NAL diplomin työstään meidän rumiluksien eutanasiaoikeuden hyväksymiseksi.
Täten haluan lausua mitä nöyrimmät kiitokset maisteri Kari Ronald Runkin oikealle kädelle lukemattomista ammattitaitoisen ripeästi suoritetuista käteenvedoista, sekä niiden puolueettomasta ja kiihkoilemattomasta raportoinnista tälle palstalle. Hienoa työtä handu! Jatka samaan tapaan!