Naiset, Miksi komeamies saa kaikki anteeksi??

Olettekos päästänne vialla, vai viekö teidän kiimapillu teidän ajatukset?? Ajatelkaa, että sekin komeamies voilla joku lastenraiskaaja tai sarjamurhaaja???
15280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Mutta todennäköisemmin semmoinen on se ruma ja oudonnäköinen mies.

Äänestä
  • Joo toi ei ollu minä

    Äänestä

Paska aloitus, hakeudu ap hoitoon.

Äänestä

Ei komea mies saa kaikkea anteeksi.
Ja kerran teinin raiskannut nuorehko mies joka oli siitä vankilassakin istunut, pyysi minua ulos mutta kieltäydyin koska stalkkasin kuka hän on ja pelkäsin että hän raiskaisi lemmikkini.

Äänestä

Aloitus on ihan asiallinen. Naiset antaa jännämiehille kaikki lyömiset ja pettämiset anteeksi pillua antamalla.

1Äänestä
  • En ota yhtä ainutta lyöntiä vastaan. Kerran joku löi Kerran ja sillä oli pokkaa ihmetellä miksi halusin heti erota.
    Pettämistä varsinkin miehet harrastaa ajatuksin ja sanoin ja teoin. Esimerkiksi usea mies on kertonut kuvittelevansa minut alasti. En voi tajuta, kuka vittu kuvittelee vaatteet päällä käveleviä alasti?! Itse en moiseen kykenisi. :)

    Äänestä

  • Nnnnnainennnnn kirjoitti:

    En ota yhtä ainutta lyöntiä vastaan. Kerran joku löi Kerran ja sillä oli pokkaa ihmetellä miksi halusin heti erota.
    Pettämistä varsinkin miehet harrastaa ajatuksin ja sanoin ja teoin. Esimerkiksi usea mies on kertonut kuvittelevansa minut alasti. En voi tajuta, kuka vittu kuvittelee vaatteet päällä käveleviä alasti?! Itse en moiseen kykenisi. :)

    Aika yleistä on parisuhdeväkivalta. Naiset hiljaa hyväksyy sen

    1Äänestä

Mäkin olen ihmetellyt sitä, kun saan aina kaiken anteeksi. :-/

Äänestä

Se mies on vaan niin ihana jöllikkä. :D

Äänestä

Ei todellakaan saa.

Äänestä

Ja siitä huolimatta naiset väittävät että luonne on tärkein, ei ulkonäkö. Jälleen ristiriita siinä mitä nainen sanoo ja tekee.

Äänestä

Ei täällä oo naisia. Trollimiehet vastaa naisina ätmeille joten tässä olis:

Kun komea mies on niin ihana!

Äänestä
  • Ei komea mies oo välttämättä ihana. Komea mies voi olla myös tylsä ja ujo ja tiesmitä.

    Äänestä

Komea ei aina riitä. Joskus olet vain näyttelyesine ja kun et halua vetää turpaan/aiheuttaa draamaa välillä, osa tyttösistä kyllästyy kun on tylsää. Ei kaikki onneksi

Äänestä

Naiset valehtelee itselleen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naisetontyhmiä kirjoitti:

Olettekos päästänne vialla, vai viekö teidän kiimapillu teidän ajatukset?? Ajatelkaa, että sekin komeamies voilla joku lastenraiskaaja tai sarjamurhaaja???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu