Täällä olis yks kiimanen nainen Kuopiosta seksiseuraa/parisuhdetta vailla. Olen 32-vuotias, 12 miehen käyttämä ja 3 jännämiehen hakkaama. Minulla ei ole lapsia ja olen normaalipainoinen. Ottakaa miehet rohkeasti yhteyttä ;)
Miesseuraa vailla ;)
kiimainen32v
13453
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Juuri noin kiimaisia kuopiolaisnaiset aina ovat.
Taidat puhua kokemuksesta?
En ole kuopiolaisnainen.
Miten montaa kuopiolaisnaista olet käyttänyt kun tiedät niiden olevan kiimaisia?
Ei toisia ihmisiä "käytetä". Hyi hitto!
taas pukkaa "päivän perttiä", on sen verran paska provoaloitus.
Näkyykö tinsa pakaroiden välistä kun pyllistät?
Ei kiinnosta
Hauska aloitus mies86 :))))))))))))))))))))))))))
Mene pois. Meillä on korkea moraali.
Vaarallisen jätteen (entinen ongelmajäte) hävitys, käsittely ja kuljetus
Ekokem tarjoaa epäorgaanisten jätteiden, kuten happojen ja emäksien, fysikaalis-kemiallista käsittelyä. Käsittelemme myös likaantuneita prosessiteollisuuden jätevesiä haihdutuslaitoksellamme. Lisäksi Ekokem käsittelee erilaisia pilaantuneita maaperiä useissa teollisuusjätteiden käsittelykeskuksissaan.
Ota yhteyttä ja suunnitellaan yhdessä, miten saamme sinulle parhaan kokonaisratkaisun vaarallisten aineiden käsittelyyn!
Eikös Kuopissa ollut joskus kiimainen -84 syntynyt joku Säde tai sade Salla? Tumma pitkä säärinen nainen, joka antoi kaikille. Oletko se sama?
Hei. täällä olisi vapaaehtoinen 44v. mies käytettävissä seksiin vaikka kuinka usein.