Hyvää alkavaa viikkoa

Musikkia aamuun :) uus tuttavuus mulle, mut kuullostaa omaan korvaan kivalle :)
https://youtu.be/03X0B6u-AxM
7121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Laittoipa nainen joskus kunnon musaa. Odotin linkin takaa jotain tyypillistä vinkumista mut täähän saa aamun unihiekat mukavasti karisemaan:) Peukku!
Laulaja pärjäisi ihan äänelläänkin joten senpuolesta ei tarvisi puolialasti hillua.

Äänestä

Mites on N38 transulla aamu lähtenyt käyntiin? Joko parta on ajettu?

Äänestä
  • Aloittaja

    Voi pus sulle, transsufani :) oisin halunnut piristää päivääsi myöntämällä, mut kun en valehtele ja joudun tuottaa pettymyksen, taas kerran :) oon nainen :)

    Äänestä

Mjaa

Mun mielestä toi misu näyttää vähintäänkin "epäkäytännölliseltä".

😁

Äänestä
  • Aloittaja

    Kuulostavat hyviltä kappaleet :) ootko diktaattori :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_98990 kirjoitti:

Musikkia aamuun :) uus tuttavuus mulle, mut kuullostaa omaan korvaan kivalle :)
https://youtu.be/03X0B6u-AxM

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu