Mistä johtuu, että mies jota nainen kysyi ulos. Ei ollut kiinnostunut lähtemään ulos, mutta mies kyselee, että mitä nainen on tehnyt viikonloppuna? Ja muita henkilökohtaisia kysymyksiä. Aika outoa minun mielestäni, jos ei ole kiinnostunut. Pyörimme samassa kaveriporukassa.
Vastaukset 3
- jokuhyvänimimerkki
Olisiko miehellä taustalla ero josta ei ole päässyt vielä yli. Tai miehellä on joku muu "kiinnostavampi" kiikarissa. Pitää sinua varalla olemalla kiinnostunut mutta haluaa olla vapaana jotakin muuta varten. En tiedä heittelen vain ajatuksia.
- TreffitNurin
Tämä ei moni nainen usko, mutta monelle miehelle on iso kynnys lähteä treffeille naisen kanssa, koska naisella voi olla tiukat ehdot miehen suhteen tämän käyttäytymisen, keskustelun ym. suhteen.
Nainen on paljon sosiaalisempi, joten naista harvemmin jännittää treffeillä, mutta miehelle treffit voivat olla hyvinkin kova ja vakava paikka.
Joten siinäkin saattaa olla syy, miksi mies empii treffeille menoa.
Mies voi myös pelätä, että hän munaa itsensä naisen silmissä treffeillä, jos ei osaa käyttäytyä naisen arvon mukaisesti.
Jos miehellä on huonoja kokemuskia aikasemmista treffeistä naisen kanssa, niin se lisää kynnystä lähteä treffeille ja pelkoa siitä, että nytkin käy samoin. - adasasdasdasdasd
ulkona on kylmä. siksi ei ulos lähde
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va3561438Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan79987Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.84905Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä61833Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt49728- 121705
Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka38692- 49658
- 50616
Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K10568- 29564
Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.95552- 45547
- 32531
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺48525En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o33518Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain84495- 41492
- 80470
- 48459