Mikä kumma se naisia vaivaa kun pitää murhamiestä piilotella? Avatkaas minulle hieman kun en vaan ymmärrä naisia tällaisissa asioissa.
http://www.savonsanomat.fi/kotimaa/Sarjahukuttajan-suojelemisesta-epäilty-on-vuonna-1959-syntynyt-nainen/916794
http://www.savonsanomat.fi/kotimaa/Sarjahukuttajan-suojelemisesta-epäilty-on-vuonna-1959-syntynyt-nainen/916794
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hukuttiko mies myös naisia,ehkä hän oli naisen sukulainen.
Tottakai tuollaisia kovisjännämiehiä haluaa naiset piilotella. Tuskin on vankila osoitettakaan vielä valittu kun jo ensimmäinen jakeluautollinen olis rakkauskirjeitä kipattavana ukolle.
Ei kelpaa kunnollinen mies naisille. Murhamies on kiinnostavampi. Nainen varmaan jakanut pillua sille jännämiehelle joka päivä.
Peräti sisar?
Ei kelpaa v59 syntynyt kunnollisille miehille eikä oikein elää muukaan kohta 90 lukulainenkin liian rupsahtanut ätmeille.
Miten niin? Ätmithän on itse syntymärupsahtaneita.
Vitun naiset. Pitääkö niitä jännämiehiä aina nussia.
On se kiva kun taas syytetään kaikkia naisia yhden naisen tekosista... Naurettavaa tiukata meiltä palstanaisilta asiasta, joihin meillä ei ole osaa eikä arpaa! Sama kuin kysyisin täällä että miksi te miehet aina tapatte ja raiskaatte viattomia ihmisiä vain koska tuo sarjahukuttaja on niin tehnyt...
Ehkei kannata välittää näistä kaikkein LatvaLahoimmista jutuista TuonTaivaallista.. ;P
Ilmiselvää Provoa tai sitten, jonkun todella LatvaLahon Yksilön Ulostusta.. ;P
http://www.savonsanomat.fi/kotimaa/Mies-hakkasi-uhria-pesäpallomailalla-syyttäjän-mukaan-tyttöystävä-yllytti/916994?pwbi=1ab8a7e65d329048db6d9aac1ca93094
Jännämiehen tyttöystävä yllytti hakkaamaan toisen miehen. Miksi jännämiehillä on aina tyttöystävä eikä kunnollisilla miehillä ole tyttöystävää. Voitteko naiset selittää tämän asian?