Vedin tässä käteen

Päivä on aina hyvä aloittaa masturboimalla, lähtee hyvin käyntiin, levittää endorfiineja elimistöön ja rentouttaa.
6212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minulla ei enää joka päivä onnistu. Olen 30 . Nauti niin kauan kuin voit.

Äänestä

kerro jotai uutta joskus :)))))))))))))))

Äänestä

Joku aikuisviihdelehti järjesti joskus käteenvetokilpailun, ennätys taisi olla alta 15 sek.

Äänestä
  • .

    "Voittaja taisi olla runoilija itse!!!!!!!!!!!!!"

    har

    .

    Äänestä

  • tunnistimme_tumputtajan1 kirjoitti:

    .

    "Voittaja taisi olla runoilija itse!!!!!!!!!!!!!"

    har

    .

    Jep jep ja palkintona oli viikonloppu naisen kanssa, joka oli kilpailussa kiihokkeena.
    Soittivat kuukauden kuluttua ja toivoivat etten enää ota osaa heidän kilpailuihinsa, ky. nainen oli kaksi viikkoa ekstasissa

    Äänestä

.

"Hyihyihyiiiiiiiiiiiiii"

har

.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


suosittelenteillekin kirjoitti:

Päivä on aina hyvä aloittaa masturboimalla, lähtee hyvin käyntiin, levittää endorfiineja elimistöön ja rentouttaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu