Olen ruma kuin sika.

Repikää siitä.
11225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

En uso En.. SitäPaitsi Ei sika Ruma ole.. Vaan Hassu ja Söpö.. ;D

Äänestä
  • .. Varsinkin pienenä.. Karjuna se on vaan ehkä Hassu ja Lupsakka tjmv.. ;D

    Äänestä

  • Okei no minkälainen luulisit olevan kirjaimellisesti sian näköisen miehen naismenestyksen baarissa?

    Äänestä

  • Svinhuvuudi kirjoitti:

    Okei no minkälainen luulisit olevan kirjaimellisesti sian näköisen miehen naismenestyksen baarissa?

    Riippuu ihan Supliikista, persoonasta ja luonteesta.. ;D

    .. Ja jos statusta ja/tai resursseja on vaan tarpeeksi niin saa olla melkein mitä vaan.. Ja tää on totuus.. ;D

    Äänestä

Ei se haittaa jos vaan ole kunnollinen.

Äänestä

Olet siis parempi kun palstan ätmit. Miten suhun saa yhteyttä?

Äänestä

Ruma ulkonöäkö parempi kun ruma luonne. Aivan sama että olisit 120 kg

1Äänestä

muuttaa Kärsämäkeen, siellä tykätään sioista. Jollain on oikein tarve hiippailla yöllä sikalaan karjun viereen pahnoille alasti makoilemaan.

Äänestä

Taidetaan olla veljeksiä kun ollaan yhtä rumia.

Äänestä

Ei hätää, kunhan et käyttäydy kuin sika!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SikarumaÄtmi kirjoitti:

Repikää siitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu